O nás

Společnost 1. Dejvická spol. s r.o. byla založena v roce 2007 a specializuje se na výrobu reklamy (www.vyrobapro.cz), do které spadá: výroba vizitek, letáků, brožur, PVC bannerů, reklamních desek, billboardů, bigboardů, plakátů, samolepek, prodej roll up bannerů + tisk bannerů, výroba firemních vlajek s prodejem podstavců, výroba plastického písma, prodej světelné reklamy, prodej prezentačních pultů + tisk a aplikace fólií, prodej venkovních poutačů + tisk plakátů do poutačů, prodej stojanů na letáky, prodej a tisk propagační stěn, prodej klap rámů a tisků do nich, potisk textilu, řezanou reklamu.

Trikon.cz je profesionální návrhář designu pro potisk textilu, díky kterému se můžeš odlišit a vytvořit zcela ojedinělé tričko, mikinu, tepláky, kraťasy, batohy, tašky atd.
ZDARMA si na našem webu můžeš vybrat ze stovky hotových motivů, které pro Tebe každý den připravujeme. Databázi hotových motivů stále rozšiřujeme.

Tisk realizujeme na stoji DTG M série s produkcí až 50 triček za hodinu. Tiskárny DTG Série M jsou určené pro přímý potisk oděvů umožňují průmyslově využívat nejpokročilejší tiskové platformy pro textilní aplikace. Průmyslová třída DTG M2 je vyvrcholením desetiletého výzkumu.
Špičková kvalita tisku 1440×1440 dpi Vám vyrazí dech. Barvy jsou ostré a přesné, ohraničení detailů je precizní. Bílé vrstvy jsou generovány automaticky a vytváří tak perfektní podtóny pro maximální výsledek.

Cílem firmy je vytvoření trvalého vztahu se zákazníkem, který je založen na seriózní spolupráci a individuálním přístupu k řešení každého požadavku.

X

Přihlaš se k odběru novinek a získej 10% slevu na celý nákup.