fbpx

O nás

Společnost 1. Dejvická spol. s r.o. byla založena v roce 2007 a specializuje se na tiskové služby www.vyrobapro.cz, www.vyrobapre.sk, www.trikon.cz, www.s4p.cz, www.printexpres.de, www.produktionpro.at

Trikon.cz je profesionální návrhář designu pro potisk textilu, díky kterému se můžeš odlišit a vytvořit zcela ojedinělé tričko, mikinu, tepláky, kraťasy, batohy, tašky atd.
ZDARMA si na našem webu můžeš vybrat ze stovky hotových motivů, které pro Tebe každý den připravujeme. Databázi hotových motivů stále rozšiřujeme.

Potisk textilu realizujeme na průmyslových tiskárnách DTG M série s produkcí až 100 triček za hodinu, disponujeme dvěma tiskárnami. Tiskárny DTG Série M jsou určeny pro přímý potisk oděvů umožňují průmyslově využívat nejpokročilejší tiskové platformy pro textilní aplikace. Průmyslová třída DTG M2 je výsledkem 10letého výzkumu. Tiskneme na trička, mikiny, polokošile, zástěry, sportovní vaky, textilní tašky, textilní panely, spodní prádlo atd.
Tiskárna DTG M série tiskne bez jakéhokoliv omezení barevnosti (včetně tisku bílou barvou) až do šíře 61x45cm.

Předtiskovou přípravu realizujeme
na penetrační stroji PRETREATmaker IV, který je špičkovým zařízením určeným pro přímý tisk na oblečení a má pokročilí elektronický systém, který umožňuje extrémní výkon a jednodušší ovládání během procesu.

  • špičková kvalita tisku 1440×1440 dpi, tisková technologie CMYK + W
  • v provozu máme 4 tepelné lisy současně
  • textil balíme po 1 kuse na komorovém balicím stroji. Váš textil tak bude vždy perfektně a úhledně zabalen.
  • PÉČE O POTIŠTĚNÝ TEXTIL: jak prát trička najdete zde
  • CHCETE se stát naším partnerem? Provozujete reklamní agenturu, grafické studio, tiskárnu, eshop nebo obchod s oblečením? Zakládáte vlastní značku oblečení nebo jen chcete rozšířit stávající obchodní aktivity? Rádi Vám zašleme individuální kalkulaci emailem nebo proveďte registraci jako velkoodběratel a získejte slevu z cen na webu. Více zde!
  • v našem showroomu Vám rádi ukážeme portfolio textilu a tisku nebo Vám můžeme zaslat katalogy s ukázkami na Vaši adresu + vzorek textilu
  • Cílem firmy je vytvoření trvalého vztahu se zákazníkem, který je založen na seriózní spolupráci a individuálním přístupu k řešení každého požadavku.

X

Přihlaš se k odběru novinek a získej 10% slevu na celý nákup.